Hello
  Home Help Search Login Register DMCA Rules  
28 August 2014, 05:17:04

Skoci na stranu: 1    Idi na dno strane
Send this topic    Print
Author Topic: TSS: Narušavanje ugleda, Janko ljut  (Read 252 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Postovani/a
Hvala vam sto ste postali deo nase zajednice...
mozete skidati sve sto zelite bez registracije na nas forum..
« on: 05 November 2010, 21:16:44 »

TSS: Narušavanje ugleda, Janko ljut

Srpski teniser Janko Tipsarević izjavio je da je ljut zbog pisanja medija da je pod istragom ATP zbog nameštanja mečeva.

“Ljut sam što se moje ime na ovaj način provlači kroz medije. Imao sam dovoljno problema ove godine sa bolešću i povredama, tako da ne želim da gubim energiju na ovakve gluposti", rekao je Tipsarević.

"Hoću da se maksimalno pripremim za najvažniji događaj u mojoj dosadašnjoj karijeri, meč finala Dejvis kupa, u kome ću igrati za Srbiju na domaćem terenu”, dodao je on.

"Isto tako želim da odradim koliko god je moguće bolje poslednji turnir u ovoj sezoni i da po završetku takmičarske godine odem sa svojom suprugom na zasluženi medeni mesec", zaključuio je Tipsarević.

Zvaničnici ATP-a vode istragu o nekoliko mečeva odigranih u Moskvi i Sankt Peterburgu u poslednje dve nedelje. Osnov zа to su bile neke velike uplаte u klаdionicаmа, a ruski veb sаjt „Gotennis.ru” čаk špekuliše dа je u pitаnju meč između Jаnkа Tipsаrevićа i Horаsijа Sebаljosа.

Teniski savez Srbije saopštio je da su optužbe protiv Janka Tipsarevića za nameštanje meča na turniru u Moskvi bez ikakvog osnova i da su usmerene na narušavanje mira neophodnog za pripreme uoči velikih takmičenja.

"Medijska taktika narušavanja psihičkog mira neophodnog za sportske pripreme pred velika takmičenja pogađaju sve sportiste, naročito tenisere. Nedavno je iz jednog takvog nečasnog, a neargumentovanog iznenadnog pritiska izašao i vrh svetskog tenisa, gospodin Federer. U 99 posto slučajeva, pritisaka ove vrste na igrače, ništa što je napisano nije dokazano", piše u saopštenju TSS-a.

"Ove špekulacije ne rade ništa drugo osim što narušavaju ugled tenisera na domaćem i međunarodnom nivouOvog puta bez osnova i bez bilo kakvih relanih okolnosti napadnut je i naš reprezentativac Janko Tipsarević. Povodom toga Teniski savez Srbije izražava duboko nezadovoljstvo", dodaje se u saopštenju.
  • *
  • U raju je lepo, ali u paklu je ekipa!
  • zahvalnica: 1553

• pol: Male
  • Date Registerd:17 July 2009, 23:44:41
  • Topics: 1740
  • Activity/Aktivnost
    0%
    Windows 7 Windows 7
  • Browser:
    Firefox 3.5.15 Firefox 3.5.15
    • bokipunisher91@live.com

::postovani, gosti i clanovi... Make RapidBelgrade more strong by donating us. Even donation can make RapidBelgrade better and bigger... You can make donation via PayPal or Payza... ::
Rapidshare Search

Skoci na stranu: 1    Idi na vrh strane
Send this topic    Print

Skoci na: