Hello
  Home Help Search Login Register DMCA Rules  
16 April 2014, 09:13:23

Rapidshare Search
Skoci na stranu: 1    Idi na dno strane
Send this topic    Print
Author Topic: Tipsarević otkazao učešće na turniru u Parizu  (Read 229 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Postovani/a
Hvala vam sto ste postali deo nase zajednice...
mozete skidati sve sto zelite bez registracije na nas forum..
« on: 07 November 2010, 00:50:24 »

Tipsarević otkazao učešće na turniru u Parizu

Srpski teniser Janko Tipsarević otkazao je učešće na predstojećem turniru u Parizu zbog povrede, saopštio je večeras naš nacionalni savez. Turnir u Parizu igra se sledeće sedmice za nagradni fond od 2,75 miliona evra.

Odluku o odustajanju sa turnira Tipsarević je doneo u konsultaciji sa svojim menadžmentom i timom lekara. Povredu desnog kuka, koju je naš Dejvis kup reprezentativac zadobio prošle nedelje u četvrtfinalnom meču protiv Mihaila Kukuškina u Sankt Peterburgu, uprkos terapijama za vreme turnira u Bazelu nije uspeo da zaleči i ne želi dalje da rizikuje.

Tipsarević je danas igrao polufinale dubla ATP turnira u Bazelu, gde je u paru sa Jen Hsun Luom iz Kineskog Tajpeha izgubio od Amerikanaca, braće Boba i Majka Brajana sa 6:1, 6:2.

"Odmah nakon dubla, u kome sam takodje igrao sa bolovima, razgovarao sam sa menadžerom i lekarima i odlučili smo da se povučem sa turnira u Parizu. Jednostavno, već dugo igram povredjen, ne mogu da pružim maksimum i ne vidim da ću u Parizu moći da napravim dobar rezultat", izjavio je Tipsarević.

On je istakao da naredne sedmice namerava da se odmori i sanira povredu, kako bi potpuno spreman dočekao finalni meč Dejvis kupa u kojem reprezentacija Srbija od 3. do 5. decembra u Beogradu dočekuje selekciju Francuske.

"Ne želim da igranjem u Parizu, pod ovakvim zdravstvenim okolnostima, rizikujem neku težu povredu, što bi me omelo da zaigram za Srbiju u decembru u beogradskoj Areni. Moram da priznam da mi je jednim delom drago što je ova noćna mora od sezone 2010. završena za mene. Na meč finala Dejvis kupa gledam kao na početak sezone 2011. i za mene će to zaista biti početak nove i verujem lepše godine", zaključio je Tipsarević.
  • *
  • U raju je lepo, ali u paklu je ekipa!
  • zahvalnica: 1553

• pol: Male
  • Date Registerd:17 July 2009, 23:44:41
  • Topics: 1740
  • Activity/Aktivnost
    0%
    Windows 7 Windows 7
  • Browser:
    Firefox 3.5.15 Firefox 3.5.15
    • bokipunisher91@live.com

::postovani, gosti i clanovi... Make RapidBelgrade more strong by donating us. Even donation can make RapidBelgrade better and bigger... You can make donation via PayPal or Payza... ::
Rapidshare Search

Skoci na stranu: 1    Idi na vrh strane
Send this topic    Print

Skoci na:  

Rapidshare Search